• III Rajd Graniczna Wieś

Krystian Latoszewski

12 września uczniowie klas VI wzięli udział w III Rajdzie Graczniczna Wieś. Ideą rajdu jest kształtowanie świadomości i krzewienie pamięci o tragicznych wydarzeniach jakie miały miejsce w  filii obozu Stutthof w...

• Zebranie rodziców

Krystian Latoszewski

W czwartek 11 września zapraszmay na zebranie ogólne rodziców oraz spotkania z wychowawcami klas.

• Forograf

Krystian Latoszewski

We wtorek 9 września w szkole będzie możliwość skorzystania z usług fotografa. Jak co roku wszystkie klasy będą miały wykonane zdjęcia grupowe. Na życzenie ucznia fotografy wykona zdjęcia do dokumentów oraz portrety.

• Rusza nowa strona

Krystian Latoszewski

Z dniem 30 sierpnia 2014 rusza nowa strona naszj szkoły. Przeglądanie starych artykułów będzie możliwe jest tu:  http://trabki-szkola.com

Witamy